Strona główna » Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Terminal płatniczy to urządzenie niezbędne przy wprowadzaniu płatności bezgotówkowych w swoim punkcie sprzedaży. Co to oznacza? Że od momentu zainstalowania terminala płatniczego klienci będą mogli płacić u Ciebie przy pomocy karty. W obecnych czasach jest to dość powszechne rozwiązanie. Klienci nie noszą gotówki przy sobie i coraz częściej decydują się na zapłacenie kartą bądź blikiem. Warto dać im taką możliwość, by nie pozostać w tyle za konkurencją i zachęcić ich do zakupów w Twoim sklepie.

Współpracujemy z kilkoma firmami oferującymi usługi w zakresie płatności bezgotówkowych. Każdemu klientowi możemy zaproponować optymalne rozwiązanie, zarówno pod względem technicznym jak i kosztowym.

Terminale płatnicze w Gdańsku i Trójmieście

Terminal płatniczy powinien być w stanie znacznie ułatwić codzienną pracę i obsługę klienta. Żeby jednak spełniał ten warunek musi być odpowiednio dobrany. Inny terminal może się nam przydać w sklepie, a jeszcze inny w restauracji, która obsługuje klientów przy stolikach. Szczególnie w Gdańsku i Trójmieście, które przecież praktycznie przez cały rok słyną z wielu turystów. W naszej ofercie posiadamy również mobilne terminale płatnicze, które zabrać można do swoich klientów.

Drogi Kliencie, teraz posiadamy specjalną promocję na zakup terminala płatniczego. Jeżeli od co najmniej 12 miesięcy nie miałeś terminala płatniczego możesz skorzystać z promocji w Programie Polska Bezgotówkowa. Oznacza to, że przez 12 miesięcy nie poniesiesz opłat za najem terminala oraz do 12 miesięcy lub do przekroczenia 100 tys. zł obrotu na terminalu nie płacisz również prowizji od transakcji. W Programie Polska Bezgotówkowa można skorzystać z nie więcej niż trzech terminali.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i wyboru najlepszego terminala płatniczego. A jeśli nie wiecie, co wybrać nasi specjaliści pomogą Wam w wyborze.

Oferujemy terminale stacjonarne oraz przenośne firm:

(Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegołów)

Fiskalne Terminale Płatnicze mogą łączyć w sobie funkcje kasy fiskalnej, drukarki fiskalnej i terminala płatniczego. W ramach tego urządzenia znajduje się:

  • aplikacja sprzedażowa, pracująca w dwóch trybach (kasowym albo drukarkowym);
  • aplikacja płatnicza, przyjmująca płatności kartami i telefoniczne (BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay);
  • terminal płatniczy z czytelnym wyświetlaczem;
  • wytrzymała drukarka fiskalna.

Kasoterminal Pospay

Pospay online jest urządzeniem wyjątkowym. Łączy w sobie funkcje kasy fiskalnej online lub drukarki fiskalnej online w połączeniu z terminalem płatniczym. Urządzenie “dwa w jednym” czyni sprzedaż połączoną z płatnością bezgotówkową szybszą i prostszą. Nowoczesny, dotykowy wyświetlacz usprawnia obsługę. Połączenie z CRK zapewnia moduł GPRS z kartą SIM. Urządzenie jest wielkości terminala płatniczego (15,2 x 8 x 8,1 cm )i z rolką papieru waży zaledwie 600 gramów. Jest urządzeniem mobilnym, polecanym wszystkim ceniącym wygodę i prostotę w obsłudze kas fiskalnych.